kurumsal

Uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, konusunda yeterli ve deneyimli bilim adamlarıyla dayanışma halinde, teknolojiyi yakından takip etmekte ve müşterilerinin ihtiyacı olan üretimi ve bilgiyi sağlamaktadır.

Yücebaş Makine ve Analitik Cihazlar Sanayi, ülkemizdeki her sektör için önemli bir sorun olan teorik ve pratik konularının birbirleriyle uyumlaştırılması sorununu fark etmiş, üniversite ve girişimci işbirliğini önemsemekte, çalışmalarında da bu konuya öncelik vermektedir.

Konusundaki gelişmeleri yakından takip eden bilim çevrelerine yüzünü çeviren firmamız, kendi pratik deneyimlerini bu bilgi birikimleriyle birleştirmekte ve bu sayede sanayi ile bilim çevreleri tarafından kabul edilen üretimini ortaya koyabilmektedir.

İzmir'de faaliyet gösteren firmamız, tamamen kendi deneyimiyle dünya çapındaki rakipleriyle rekabet etmektedir. Şirketimizin sektörde yurt içi ve yurt dışında yüksek bir pazar payına sahip olması da bunu kanıtlamaktadır. İç pazarın yanı sıra firmamız birçok dünya ülkelerine de satış ve servis olanağı sunmaktadır.